Ana Sayfa Dünya 24.12.2023 224 Görüntüleme
YENGEÇ BURCU HERŞEYE EVET DİYECEK

YENGEÇ BURCU HERŞEYE EVET DİYECEK

Yengeç ve artan burcu Yengeç olanlar, Mesafelerin ve bunun getirilerinin sizin amacıyla anlamını aradığınız bir seneye giriyorsunuz. Bu kez daha önceki tecrübelerinizden değişik olarak yalnız kaldığınızı ya da bırakıldığınızı değil, yanınızda kimlerin kaldığını deneyimleyebilirsiniz.

2023’te üzüldüğünüz konulara son vererek, ileriye dönük ve mantığınızın ağır bastığı her şeye “evet” diyeceksiniz. Yeni seneye burcunuzda gerçekleşecek bir dolunay ile başlamak, tekrar başlamakla alakalı bütün tereddütlerinize netlik kazandıracaktır.

Eksikleri kapatıyor, iyi olanı geliştiriyorsunuz. Karşılaştığınız bütün insanlarda ve imkanlarda ana fikriniz bu olabilir. Bu da sizin diğer insanlarla olan iletişiminizi, bir yarış durumuna gelmekten kurtarabilir. Kendinize, isteklerinize ve gereklilik duyduğunuz konulara, insanlara daha çok vakit ayırabilirsiniz. Gücün doğru kullanıldığında gerçek bir güç olduğunu kendinize gösterebilirsiniz. Bunu başarmak, çevrenize de belli bir tesir bırakmanızı sağlayacaktır.

Yazar Hakkında

Adı Soyadı:

Mesleği:


Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp